PRAKTICKÉ NÁVODY

JAK SI VYTVOŘIT 8 MARKETINGOVÝCH CEST

PŘES KTERÉ K VÁM BUDOU PŘICHÁZET NOVÍ ZÁKAZNÍCI

Znáte už 8 marketingových kanálů, se kterými byste měli na internetu začít?
Na internetu je přes 73% obyvatel ČR, takže pokud se chcete zviditelnit na tomto obrovském tržišti, kde jsou i vaši potenciální zákazníci, tak je potřeba začít používat některé z těchto marketingových kanálů. Začněte dělat online marketing, tak abyste byli vidět a stali se vyhledávaným expertem, superhrdinou ve svém oboru na internetu.

VIDEO-NÁVODY NA ZALOŽENÍ MARKETINGOVÝCH KANÁLŮ

Natočil jsem pro vás 8 návodů, jak si krok za krokem založit tyto marketingové kanály, takže v návodech zjistíte:

BLOG

Blog je tím nejlepším místem pro publikování obsahu a získání návštěvnosti. V tomto videu si ukážeme, co by správný blog měl umět.

E-MAILING

E-mail marketing často považujeme za spamování, ale pokud jej ovládneme, tak se stane tím nejlepším prodejním kanálem. Video je o tom, jak začít používat program na emailing

FACEBOOK

Facebook je nejoblíbenější sociální síť u nás a tedy je zde i nejvíce potenciálních zákazníků. Založme si svou facebookovou stránku.

INSTAGRAM

Tato sociální síť vás nadchne svou jednoduchostí a skvěle zaujme pozornost vašich fanoušků. Vytvořte si zde profil podle videa a sdílejte.

AUDIO PODCAST

Dalším způsobem, jak zpracovávat svůj obsah jsou audio nahrávky a publikování formou podcastu. Založíme si profil na síti přímo tomu určené.

VIDEA

Čím dál oblíbenější formou a vyhledávaným obsahem jsou videa. Na YouTube dnes hledáme návody na vše možné, už tam máte i vy svůj video kanál? Společně ho založme.

LINKEDIN

Sociální síť Linkedin je síť pro profesionály, skvěle se zde sdílí životopis, projekty, úspěchy a reference. Vytvořte si i vy zde svůj silný profil.

PPC REKLAMA

Placená reklama umí znásobit dosah našeho obsahu na internetu a přivést cíleně potenciální zákazníky k nám. K tomu však potřebujem svůj reklamní účet na Facebooku.

JAK NÁVODY ZÍSKAT A POSTUPOVAT DÁLE

 • 1
  ZÍSKEJTE PŘÍSTUP K VIDEO-NÁVODŮM
  Vyplňte objednávku níže a získejte videa s postupy k založení marketingových cest za zlomek ceny.

960 Kč nyní pouze 78

 • 2
  ZALOŽTE SI SVÉ MARKETINGOVÉ KANÁLY
  Založte si podle video návodů marketingové cesty pro svou značku a byznys.
 • 3
  ZAČNĚTE DĚLAT ONLINE MARKETING
  Začnete sdílet obsah přes jednotlivé cesty a přitahujte pozornost svých potenciálních zákazníků.

ZÍSKEJTE PŘÍSTUP K NÁVODŮM NA ZALOŽENÍ MARKETINGOVÝCH KANÁLŮ

 • Vyplněním této objednávky získáte přístup do členské sekce s 8 video-návody na založení marketingových kanálů a další bonusy.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU POSTUPŮ:

Daniel Križák

Potřebujete pomoct?
Napište na dan@websusmevem.cz

Takto vypadá členská sekce s video návody:

Všem svým produktům věřím natolik, že vám poskytuji 30 denní dobu na vrácení peněz, pokud byste zjistili, že pro vás produkt nemá přínos, který jste čekali.