Publikuj na internetu

Zvětšete si video na celou obrazovku

KE STAŽENÍ:

TIPY NA OBSAH

Pár tipů na obsah, který můžete publikovat.

Co dokáže obsah na internetu

Tvořte obsah a publikujte ho do světa různými kanály, tak aby přitáhl co nejvíce návštěvníků na váš web.

DALŠÍ VIDEA:


SDÍLEJTE TYTO POSTUPY S OSTATNÍMI NA FACEBOOKU

Daniel Križák

O autorovi - Daniel Križák

Pomáhám podnikatelům stát se v jejich oboru superhrdiny na internetu a to díky webu a blogu. Baví mne podnikat s úsměvem (nejen) díky na internetu.

Jsem tvůrcem WEBů s úsměvem a zároveň učím podnikatele, jak si udělat výdělečný web, díky kterému získají své nadšené zákazníky nebo taky jak blogovat, aby se stali známými ve svém oboru.

Také jsem součástí firmy Davida Kirše, který je jeden z top online marketérů v ČR.

Více o mně zde ...


SVÉ KOMENTÁŘE A OTÁZKY PIŠTE ZDE, RÁD VÁM ODPOVÍM

 1. Jozef napsal:

  Naozaj musím potvrdiť slová, ktoré znejú vo videu – obsah vedie zákazníka k nákupu. Nie som v tejto oblasti úplny nováčik, ale vždy sa rád niečo nové naučím. A aj o tom je obsah. Využívame ho vo firme už pár rokov a funguje to. Využívame videá, aby sme ukázali zákazníkom v online svete to, čo im nedá konkurencia. Robíme to na tomto kanáli http://bit.ly/YouTube_eneftech . zadosťučinením je, keď potom dostávate takéto emaily:

  Správa: Dobry den, koukla jsem na vase hezka videa. Zajima mne, jestli lze ten box na cycloon vysavani dokoupit například k thomas aqua pet and family, nebo multiceanu. proste potrebovala bych vysavac, který by byl kombinaci několika (multi i pet..). Tepovani, vysavani suche i mokre. U suchého radsi cyklon, a dokoupeni ruznych hubic; u vasich videi se pise napiste si o cenovou nabidku. Dodavate i do Cech? Vim, ze se v CR taky prodavaji ale… (videa a rady mate vy 🙂 ).

  Zatiaľ sme sa presvedčili, že hodnotný obsah sa naozaj vyplatí a každé slovo z videa Daniela Križáka je 100%-ná pravda.

  Preto som aj začal nedávno pre všetkých, ktorí chcú obohatiť svoj obsah videom dávať rady a tipy pre začiatočníkov na základe vlastných skúseností na tomto webe: https://onlinepp.sk/blog/ , ako si to video urobiť čo najjednoduchšie – napríklad z fotiek a obrázkov.

  A tiež so si vzal k srdcu radu z videa a napísal tento komentár pre vlastnú propagáciu a verím, že to nebol zbytočne strávený čas a potvrdí slová – OBSAH JE KRÁĽ.

  Želám všetkým tvorivého ducha a zmysluplný obsah. Jozef Maxoň.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Osobní údaje zpracováváme podle těchto zásad.