CHCETE SE STÁT LÍDREM VE SVÉM OBORU A ZVIDITELNIT SE NA INTERNETU?

Představte si, jaké by to bylo být ve své oblasti podnikání lídrem.
Lídrem, který je vyhledávaný zákazníky.
Lídrem, který si může za svou práci říct více, než ostatní.
Jak by váš byznys pak vypadal?

Tohle dnes dokážete díky internetu a online marketingu. Možná už jste o marketingu slyšeli mnoho a investovali do svého webu a internetu desítky tisíc korun, ale nakonec zjistili, že se vám investice nevrací a noví zákazníci přes internet nepřicházejí. Samotný web totiž nestačí, je to základ, ale pak je potřeba dělat marketing. Bohužel většina neví, co to znamená „dělat marketing“ nebo zkouší různé možnosti, které jim nefungují.

Já vám na této stránce chci ukázat způsob marketingu, který funguje mne a většina online marketérů o něm říká, že zde je budoucnost.

Ukáži vám postup, jak se stát uznávaným lídrem ve svém oboru.

Možná jste už slyšeli o šéfkuchařích, jako je Jamie Oliver, Gordon Ramsay nebo český Zdeněk Pohlreich.

Všichni to jsou špičkoví kuchaři, ale těch jsou na světě mraky. Proč tedy známe tato jména lépe než ostatní? Je to proto, že se umějí podělit o všechno, co vědí. Vydávají své recepty v knihách a časopisech, sdílejí je na internetu a ukazují své umění ať už na videích na internetu, nebo v televizních show. Jsou těmi lídry nebo přímo superhrdiny ve svém oboru.

I vy jako majitelé firem a podnikatelé
byste měli sdílet své znalosti.

Ve světě podnikání je to však tabu. Firmy jsou většinou tajnůstkářské a paranoidní. Myslí si, že mají cosi výjimečného, nějakou tajnou konkurenční výhodu.

Nebojte se, vždyť kuchařský recept se přece zkopíruje mnohem snáze než firma. Neměl by se pak Jamie Oliver bát? Proč by měl jít do televize a ukazovat všem, jak se nejlépe vaří? Proč by měl dávat všechny recepty do kuchařek, které si může každý koupit a doma napodobit?

Protože moc dobře ví, že na to, aby byl poražen na svém vlastním hřišti, recepty samotné nestačí. Těžko si někdo koupí jeho kuchařku, otevře si restauraci ve vedlejším domě a bude tak dobrý, že ho vyšachuje ze hry. Takhle to prostě nefunguje.

A přitom si většina podnikatelů myslí, že je oslabí, přiučí-li se od nich konkurence. Zapomeňte na to.

Dělejte to tedy jako nejslavnější šéfkuchaři.

Umějí vařit, tak píšou kuchařské knihy. Co děláte vy? Co jsou vaše „recepty“? Co je tou vaší „kuchařkou“? Co můžete sdělit světu o vaší práci, aby to bylo poučné a propagační zároveň?

K lídrům lidé vzhlížejí, protože jsou vzory v určité oblasti, jenže vzorem můžeme být jedině tehdy, když se otevřeme světu a začneme sdílet to, co víme a umíme.

A já vím a věřím tomu, že i vy jste ve svém oboru experty, že rozumíte tomu, co děláte, ale potřebujete se to naučit sdílet do světa, aby se z vás také stali ti lídři.

To sdílení, nebo chcete-li publikování, na internetu nemusí být nic složitého, jde jen o to, vytvořit hodnotný, kvalitní a užitečný obsah, který zabalíme do různých forem, ať už do článku na blogu, videa, audio nahrávky, či příspěvku na Facebooku, a budeme to šířit přes ověřené marketingové kanály, které na internetu existují, a jsou to sociální sítě, YouTube, vyhledávače, jako je Google, a především blog. Jde jen o to vědět kde a jak.

Díky takovému publikování a blogování ukážeme světu, že jsme expertem, že svou práci děláme dobře a rozumíme jí.

Teprve pak se to vše může začít virálně šířit dál po internetu a sdílet. Tím pádem se v očích lidí, ke kterým se dostane váš obsah, budete stávat tím lídrem.

A tou vaší dlouhodobou výhodou na internetu bude váš obsah, který sdílíte. Obsah má totiž několik hodnot.

  • Například obsah se může virálně sám bez přičinění šířit, tím pádem nemusíte utrácet za propagaci.
  • Sdílený obsah jen tak z internetu nezmizí, ale dlouhodobě k sobě poutá pozornost, takže k vám přivádí nové a nové lidi.
  • Pokud do obsahu dáváte i kousek sebe, tak lidé vás lépe poznají, chápou vás, a vy si tím k nim budujete vztah a důvěru.

Tím pádem vše pak vede k vyšším prodejům a prosperujícímu podnikání, což je nejspíš to, proč čtete tyto řádky, nebo ne? I já chci mít prosperující podnikání, které mne bude bavit tvořit. Já tomu říkám „život a podnikání s úsměvem“, a to mi jde.

Když jsem si v roce 2013 zakládal svůj blog, tak jsem měl hodně pochybností, co tam budu psát, co si ti lidé budou o mně myslet, nikomu se to nebude líbit, ale já jsem napříč tomu do toho šel.

Začal jsem psát ohledně tvorby webů a marketingu. A někdy jen tak o životě a svých názorech.

Snažil jsem se alespoň jednou měsíčně napsat jeden článek, a i když důslednost není mojí silnou stránkou, tak musím říct, že se to vcelku dařilo.

A najednou po několika měsících se sem tam ozval někdo, že by potřebovali poradit a pomoct s webem, a začaly chodit zakázky na tvorbu webů.

Díky obsahu jsem se ve svém oboru začal stávat známější pro více lidí a můj obsah se začal postupně šířit. Jenže ten obsah se neztratí, on stále existuje a stále přitahuje pozornost a lidé ho čtou. A navíc když tvořím nový a nový obsah, tak ho pořád přibývá a přitahuje stále větší publikum a já se můžu stát tím lídrem ve svém oboru na internetu.

Představte si, jaké bude to vaše podnikání za 2 roky, když se stanete tím superhrdinou, tím vyhledávaným expertem ve své oblasti.

Už nebudete muset hledat nové zákazníky, ale oni budou hledat vás a nebudete mít o ně nouzi. Také když se stanete takto vyhledávaným expertem, tak si můžete za svou práci říct více. Jaká to je pro vás představa?

No jo, možná si říkáte, že zrovna v psaní nejste jednička, ale nejde o to, abyste psali jako autor několika bestsellerů nebo doktor věd, jde jen o to, smysluplně předat kvalitní a hodnotný obsah a k němu kus sebe. A to si myslím, že zvládnete.

Já osobně jsem začal nejdříve psát blog a později jsem k tomu psaní článků přidal i videa. Ze začátku se stejným strachem jako u mého prvního článku, ale u pátého si člověk zvykne. 🙂

Je totiž potřeba si uvědomit, že pokud dnes chcete úspěšně podnikat, tak je nutné dělat určité věci, a já tedy toto beru jako zásadní, a proto napříč svému strachu do toho jdu. Ale zároveň si to nesmírně užívám. 🙂

Důkazem, že publikování a sdílení na internetu funguje, bylo i to, že po roce a půl mého publikování na internetu jsem se spojil s Davidem Kiršem, jedním z nejlepších online marketérů u nás, a začali jsme společně pracovat na strategii publikování obsahu na blogu a jinde internetu.

Důkazem je i to, že na sociálních sítích po roce Davida sledoval skoro dvojnásobek lidí než rok zpětně, kdy jsme začali strategii publikování uvádět do praxe.

Na Facebooku to bylo z 8 743 fanoušků po roce 15 763 fanoušků:

A na YouTube to bylo z 2 871 odběratelů po roce 4 895 odběratelů:

Takže David jen za rok skoro zdvojnásobil svou komunitu příznivců, pro které se stává tím lídrem, expertem a tím superhrdinou na internetu v jeho oblasti, v oblasti online marketingu a osobního růstu. A podle mne rok je doba, kdy se to vše začíná teprve projevovat a začínají přicházet první výsledky.

Dvojnásobek je úžasný výsledek.

A šlo jen o to, vytvořit hodnotný obsah, který lidi zajímá, z oblasti, ve které David působí, dát mu formu článku, videa, audia, krátkých příspěvků a publikovat to na těch správných místech na internetu.

Jedním z těch míst k publikování je i náš web. Na webu je potřeba mít vytvořenou prodejní strategii, protože to je to, proč potřebujeme získat návštěvnost a tu pozornost. A pokud toto máte připraveno, stačí přidat záložku blog a začít vytvářet kvalitní obsah, který právě bude branou do té vaší prodejní cesty.

A že nevíte, jak napsat článek, případně natočit video, celé to zpracovat a kam to pak dát na internetu, aby to mělo správný efekt a přivádělo vám to nové zákazníky?

Mám pro vás dvě možnosti, jak se to naučit.

  • Začnete sledovat a odkoukávat, jak se to dělá, u nejlepších marketérů ve světě. Budete sledovat, kam svůj obsah dávají, jaké k němu dávají popisky, jakou drží strukturu, a začnete to zkoušet u sebe. Zároveň na pozadí jsou věci, které neuvidíte, takže si je budete muset sami testovat. OK, strávíte tím odkoukáváním a zkoušením rok a něco bude fungovat a něco ne.

Nebo tady mám druhou možnost.

  • Já už jsem ten rok hledáním, zkoušením, sledováním strávil. Takže jsem z toho vytvořil sérii postupů, jak co dělat, kterou jsem nahrál na video, a nyní vám ji dávám jako celkové řešení, díky kterému začnete vytvářet užitečný obsah, publikovat ho do světa, a tím pádem přitahovat pozornost svých potenciálních zákazníků, získávat návštěvnost svého webu a stávat se tím superhrdinou, tím vyhledávaným expertem ve svém oboru.

Pro mne má tento postup obrovskou hodnotu, protože jsem nad ním strávil desítky, možná spíš stovky hodin času. Mnoho věcí, co jsem zkoušel, v něm nenajdete, protože prostě nefungovaly. Nechal jsem v něm jen to, co funguje, a proto má takový efekt a výsledky.

Tento postup JAK BLOGOVAT a stát se lídrem ve své oblastni podnikání, byste měli dělat, pokud chcete na internetu uspět a získat nové zákazníky.

Věřím, že je mnoho lidí, kteří v sobě mají toho lídra a mají se s čím podělit s ostatními, a doufám, že to je někdo z vás. Tento postup má hodnotu stovky hodin a pokud byste se jej ode mne na konzultacích chtěli naučit, tak za tyto konzultace dáte 15.000 Kč.

Právě teď však otvírám i online členskou sekci, kde všechny postupy získáte na videu za méně jak desetinu, právě teď je otevřen kurz pro nové lídry a superhrdiny a dávám ho za vyjímečnou cenu 1220 Kč.

Postup JAK BLOGOVAT a zviditelnit se na internetu 15.000 Kč nyní jen 1220

🎁 doživotní přístup k postupům

🎁 má online podpora, takže na to nebudete sami

V KURZU NAJDETE 4 ČÁSTÍ

TVORBA OBSAHU

První částí je vytvořit hodnotný a užitečný obsah, který přitáhne pozornost naší cílové skupiny. Ukážeme si zde jak tvořit takový obsah, jakou by měl mít strukturu, co by měl obsahovat, ujasníme si témata, na které budeme vytvářet obsah a uděláme si plán.

ZPRACOVÁNÍ OBSAHU

Když už máme připraven obsah, tak druhou částí je ho zpracovat do různých forem, které zaujmou. Ukážeme si tedy v druhé části, jak nahrát audio nahrávku, jak správně psát text, aby byl čitelný a srozumitelný, ale taky jak natáčet videa, jak je sestříhat a vložit na internet.

POSTUP PUBLIKOVÁNÍ

No a ve 3. části, když už máme vše zpracováno si projdeme přesný postup, jak publikovat svůj obsah do světa přes různé marketingové kanály tak, abyste se stali tím superhrdinou a mělo to ten správný efekt. Takže si ukážeme, jak obsah vložit na blog, jak vložit video na YouTube a dát k němu popisky, tak aby přitáhlo co nejvíce diváků nebo taky co vložit na Facebook a kdy, aby se na náš obsah dostalo co nejvíce lidí, atd.

ZNÁSOBENÍ DOSAHU

A je tady i něco navíc. Dám vám další tipy, jak znásobit dosah obsahu tak, aby se dostal ještě k více vašim potenciálním zákazníkům. Např. jak rozeslat obsah na svou databázi nebo taky, jak si nastavit reklamu na Facebooku na daný obsah, aby jej vidělo ještě více lidí.

CO ŘÍKAJÍ O SPOLUPRÁCI SE MNOU A O KURZU OSTATNÍ:

David Kirš
jeden z TOP online marketerů u nás

Myslím, že videa v kurzu Jak blogovat jsou zpracována skvěle. Pokaždé, když tvořím článek/video, beru si k ruce tvůj postup, abych na něco nezapomněl. V mém oboru (nemovitosti) je velká konkurence. Takže ve vyhledavacich nejsem zatim na předních pozicich, ale velkou příležitost vidím v kombinaci s YouTube videích, jak v kurzu ukazuješ, ty skoro nikdo v realitach nedělá. Za uplynuly měsíc třeba sleduji, že nejstarší mé video se uz šíří i trochu virálně, protože roste sledovanost bez další propagace. Takže to chce vydržet a nevzdat tuto strategii publikování. Díky za tvou práci a pomoc.

David Přikrylkoupimprvnibyt.cz

Blog jsem začal psát již dříve, ale vzhledem k mé počítačové "gramotnosti" mi Danovy postupy velmi pomohly. Sám od sebe bych také nezačal točit videa, nevkládal bych je na blog a netvořil obrázky s textem, které zveřejňuji na FB. Pomohly mi všechny návody, velikosti obrázků a jejich tvorba, nahrání a vložení audio... Celý tento systém a kurs s návody mi přinesl další kontakty, stažené ebooky a objednávky služeb, které nabízím na stránkách. I když u mne jde o poměrně specifickou oblast, přínos je zřetelný. Děkuji.

Jaroslav Orlíktajemstvivlasu.cz

David Přikryl
koupimprvnibyt.cz

Každopádně tato nabídka platí nyní, protože se chci věnovat lidem, kteří mají zájem o tento postup.

JEŠTĚ POZOR

Tento kurz není pro všechny. Pokud si myslíte, že se z vás ten lídr, superhrdina stane jen tak po zakoupení tohoto postupu, tak to tak není a prosím nekupujte si ho. Je to totiž postup, který je potřeba vzít a dát ho do toho svého podnikání, uvést ho do života, jedině pak díky němu může vaše podnikání začít růst.

Možná si říkáte, že nevíte, jestli to zvládnete, že nejste třeba zdatní s počítačem. Videa v tomto postupu jsou natočená tak, aby je zvládl právě začátečník, takže je v nich vždy ukázáno, co udělat, kam kliknout a tak podobně. Takže pokud dovedete zapnout internetový prohlížeč, napsat text do Wordu, natočit něco na mobil a jste ochotni se učit, tak věřím, že to zvládnete.

Pokud byste však měli pocit, že jste v kurzu ztraceni a není to to pravé, tak vám samozřejmě dávám 100% garanci vrácení peněz po dobu 30 dní od objednání. Takže nic neriskujete.

Je to teď na vás, jestli chcete posunout své podnikání dál a využít potenciál internetu, který má, anebo mít jen web za X tisíc korun, který vám nepřináší nic, a už vůbec ne nové zákazníky.

Získejte postup BLOGOVÁNÍ A PUBLIKOVÁNÍ NA INTERNETU pro své podnikání nyní, dokud je kurz otevřen.